Design, czyli projektowanie graficzne i wzornictwo

    Design, czyli projektowanie graficzne i wzornictwo. Określeń polskich można używać zamiennie, w zależności od kontekstu, jednak  „design” obejmuje wszystko. „Designer” to projektant, czy to grafik projektant, czy projektant wzorów przemysłowych. Design to zarówno przelany przez niego na papier czy monitor komputera zamysł, wzór, projekt właśnie, jak i zmaterializowany efekt jego pracy. Design to cały proces zawarty w jednym słowie.

    W tym katalogu zamieściłam zrealizowane projekty graficzne i wzornicze, czyli takie, które doczekały się zmaterializowania i funkcjonują bądź przez jakiś czas istniały na rynku.

    Sprawdź oferowane projekty graficzne, wzornictwo, fotografię i zrealizowane materiały reklamowe mające na celu weryfikację jakości świadczonych usług. Wykonane zlecenia dotyczą takich marek jak LOTOS czy Chemiczna Spółdzielnia ZNICZ.

    W ramach projektów graficznych w ofercie odnaleźć można usługę wykonywania logo wedle określonych preferencji klienta. Podobnie jak w przypadku materiałów komercyjnych wykonywanych w celach reklamowych, zrealizowane już zamówienia odnaleźć można pod hasłem “logo”. Zaprezentowano znaki graficzne utworzone dla 4. kołobrzeskiego spotkania z pisarzami czy też dla marki Orbita II.

    W ofercie natrafisz na ofertę wzornictwa dotyczącą najróżniejszych elementów, takich jak świeczki zapachowe czy oświetlenie. Przygotowałam także projektowanie nadruków na koszulki, ulotki czy na tablice ogłoszeniowe. Wymiary i dane techniczne wszystkich elementów uzależnione są od wymagań klienta, do których są dopasowywane.